Služby

Softa s.r.o. > Služby

Nejsme pouze klasická IT společnost.

Zaměřujeme se na dodávky a poskytování služeb specializovaných produktů předních českých a světových výrobců.

Specializujeme se především na Diagnostické systémy, IS krizového řízení, Bezpečnostní datové komory a datová centra, Prediktivní maintanance, Indoorové navigační systémy a další paletu služeb, které naším klientům dlouhodobě pomáhají zůstat vysoce konkurenceschopní a rozvíjet kvalitu a škálu jejich služeb.

ICT služby

Zajišťujeme kompletní proces dodávky zařízení a implementace ICT infrastruktury po celé České republice, návrhem počínaje a servisem konče. V rámci dodávky se soustředíme zejména na spolehlivost a přesnost dodavatelského procesu, nízkou pořizovací cenu a kvalitu servisních služeb. Nabízené řešení vždy připravujeme na míru zákazníka po konzultaci potřeb a možných řešení.

Diagnostické systémy

Návrh a realizace inovativních technických řešení v oblasti diagnostických systémů pro silniční a železniční dopravu, letiště, infrastrukturu a obecnou automatizaci. Vše pod jednotným monitorovacím a vyhodnocovacím nástrojem s využitím analýzy videa a neuronových sítí.

Systémová integrace

S rostoucí potřebou využití více systémů a aplikací rostou i náklady a složitost celého firemního prostředí. Jejich efektivní propojení společně s interními procesy je nedílnou součástí každé společnosti. Fungující prostředí a snížení celkových nákladů je výsledkem úspěšné systémové integrace.

Poradenství a Projektové řízení

Na začátku je vždy myšlenka. Rozvíjet, inovovat, optimalizovat? Náš tým zkušených konzultantů Vám pomůže tuto myšlenku realizovat. Nezáleží na tom, zda řešíte infrastrukturní projekt, IT strategii, optimalizaci procesů nebo oblast bezpečnosti v rámci GDPR nebo ZoKB.

Nenašli jste službu, kterou hledáte?

Spolehlivost

Můžete těžit z našich rozsáhlých zkušeností, partnerství s renomovanými výrobci a důrazem na maximální bezpečnost.

Rychlost

Víme, že každý okamžik je vyjímečný a nemusí se již nikdy okapakovat. Proto reagujeme ihned ve chvíli, kdy to skutečně potřebujete.

Podpora 24/7

Nečekáme až se z malého problému stane velký problém. Chápeme, že Vaše technologie žijí nepřetržitě a proto potřebují i nepřetržitou péči a podporu 24/7.